Miénk a bajnok csapat
2017. március 23. írta: Á.T.

Újra taroltunk a röplabdában

Címvédőként léptünk pályára március 21-én az iskola tornatermében a Szent József Kollégiumi Röplabda Kupán.

4 csapat körmérkőzéses rendszerben játszott egymással. Az esélyesek nyugalmával léptünk pályára,  mind a három mérkőzést, magabiztosan, 1 szettet veszítve, 6:1 arányban  győztünk. Ez alkalommal már zsinórban negyedik alkalommal nyertük, ill. védtük meg a kupát.

A győztes csapat tagjai: Fazekas Patrícia csk., Mészáros Máté, Mászáros Márk, Bozsvai Viktor, Nyeste Tamás, Juhász István, Sikula Boldizsár, Győri Gábor.
Külön köszönjük Fejér Péter tanár úrnak a csapat kiváló felkészítését, és Daróczi Zoltán tanár úrnak a játékvezetésben és a lebonyolításban nyújtott önzetlen segítségét.
Helyezés: 1. Szent József Kollégium, 2. Gulyás Pál Kollégium. 3. Deák Ferenc Kollégium, 4. Győrffy István Kollégium